Współpraca

Prelekcje JESTEM
Z SOS

Na ważne tematy można porozmawiać z nami również w ….. teatrze 🙂

W ramach projektu #JestemzSOS współpracujemy ze Szkołą Musicalową B&B, która w warszawskim Teatrze Capitol wystawia swoje dwa musicale: „Friends” i „Dreams”.

Nasi edukatorzy wraz z młodymi aktorkami po każdym spektaklu (od poniedziałku do piątku) przeprowadzają krótką prelekcję podsumowującą tematy poruszane podczas przedstawienia, które są zgodne z naszymi szkolnymi warsztatami m.in. poczucie własnej wartości, empatia, przeciwdziałanie hejtowi.

ZAJAWKA DO JEDNEJ Z PRELEKCJI >>
prelekcje

Część dochodu ze sprzedaży biletów Szkoła Musicalowa B&B przekazuje na pomoc dla naszych podopiecznych, więc wybierając te spektakle również i Ty wspierasz dzieci będące pod naszą opieką.

Gwarantujemy: piękne widowisko, treści edukacyjne: ważne oraz aktualne dla dzieci i młodzieży tematy, wsparcie szczytnego celu.

Więcej informacji o spektaklach można znaleźć m.in. na stronach:

FRIENDS – Teatr Capitol Warszawa
DREAMS – Teatr Capitol Warszawa

Zapraszamy do zakupu biletów i do zobaczenia!

Wesprzyj projekt

Od 2016 roku prężnie rozwijamy projekt #JestemzSOS, poszerzając zakres proponowanych tematów i działań. Mamy świadomość tego, jak dużo już zrobiliśmy oraz jak dużo jest jeszcze do zrobienia. Słuchamy, obserwujemy i zbieramy informacje od nauczycieli, uczniów, rodziców. Mamy wiele pomysłów na kolejne potrzebne dzieciom i młodzieży warsztaty.

  • Jeśli chcesz zostać naszym partnerem i razem z nami rozwijać projekt
  • Jeśli chcesz dołożyć swoją „cegiełkę” i wesprzeć projekt finansowo
  • Jeśli poruszane przez nas tematy są ważne dla Twojej firmy i chcesz porozmawiać o możliwościach współpracy

Skontaktuj się z Katarzyną Kopczyńską-Kwiatek, koordynatorką projektu #JestemzSOS.

Dołącz do projektu i pomóż nam go rozwijać. Pracujemy, aby dać dzieciom dobrą jakość życia w przyszłości, aby mogły prowadzić świadome życie i realizować swój nieograniczony potencjał. Możemy razem stworzyć coś wyjątkowego.

kontakt

Kontakt

Katarzyna Kopczyńska – Kwiatek
Koordynatorka projektu #JestemzSOS

telefon: 734 424 069
e-mail: katarzyna.kopczynska@sos-wd.org